Tikkimismasina seadistamise ja kasutamise koolitus

Tikkimismasina seadistamine on vajalik, et oleks võimalik valitud niidiga tikkida erinevates tikkimistehnikates probleemideta ning et tikand jääks visuaalselt kohe kena. Tikkimismasina seadistamine on ühekordne töö.

Tikkimismasina kasutusjuhendi järgi on keeruline omale selgeks teha masina õige kasutamine. Mõnel masinal võib kasutusjuhend olla isegi puudulik. Koolitusel selgitan, kuidas saad kasutada oma tikkimismasinat ilma masinat kahjustamata. Samuti õpid, kuidas hooldada oma tikkimismasinat.

Pakume kahte erinevat tikkimismasina seadistamise ja kasutamise koolitust:

  • Ühenõelalise tikkimismasina seadistamise ja kasutamise koolitus
  • Mitmenõelalise tikkimismasina seadistamise ja kasutamise koolitus

Ühenõelalise tikkimismasina seadistamise ja kasutamise koolitus

Koolitusel seadistame tikkimismasina niidipinged ja parameetrid, õpime tikkimismasinat õigesti ja ohutult kasutama.

Koolitusele on oodatud kõik , kellel on ühenõelaline kodu-tikkimismasin, sõltumata margist ja mudelist (näiteks Janome, Brother, Husqvarna, Bernina, Singer). Koolitusele võib tulla nii kasutatud kui ka uue masinaga, tegeleme personaalselt just sinu masinaga.

Koolitusele on vajalik kaasa võtta:

  • Oma tikkimismasin koos kõigi temaga kaasas olnud tarvikute ja kasutusjuhendiga.
  • Kui olete juba soetanud niite ja tugimaterjale, võtke ka need kaasa, et saaksime neid koos analüüsida. Mis on mille jaoks ja kas üldse sobib kasutamiseks teie tikkimismasinaga?

Soovi korral on võimalik läbi viia koolitus ka grupile (õmblusringid, noorte- ja huvikeskused). Võta ühendust ja lepime kokku täpsemad tingimused ja hinna.

Koolituse koht, hind ja aeg:

Koht: Embroidery File OÜ tikkimistöökoda. Karja 12-57, Paide 72712.

Hind: 300 € + KM
Koolitus on tasuta, kui oled ostnud meilt tikkimismasina.

Koolituse kestvus: 5 akadeemilist tundi.

Koolituse toimumisajad: kokkuleppel

 

Registreeru koolitusele

Koolituse kava

1. Esmalt seadistame teie tikkimismasina digitaalsed seaded parimaks just teie tikkimismasinale ja vajadusel õpetame seadeid muutma, näiteks pistepikkuse piiranguga tikkimismasinatel. Samuti õpetame õigesti poolima ja õigesti kasutama nõelaniidistajat. Kuidas pikendada teie tikkimismasina eluiga?

2. Seadistame teie masina niidipinged nii, et saaksite tikkida erinevaid tehnikaid, sest tihti ongi erinevad tikkimistehnikad ühes tikkimisfailis. Selleks kasutame spetsiaalseid testfaile.

3. Selgitame teile tikkimismasina menüü elemente – mida teha saab. Millised on igapäevaselt vajalikud menüünupud, mida mitte puutuda ja millised läheb harva tarvis.

4. Õpetame, kuidas tikkimisfaili saab laadida teie tikkimismasinasse USB mälupulga abil. Kuidas tikandeid salvestada mälupulgale? Milline mälupulk töötab teie masinaga ja milline mitte?

5. Õpetame kasutama tikandi positsioneerimist. Kuidas saab teie tikkimismasinaga tikkida täpselt sinna kuhu tarvis.

6. Õpetame teid tikkimismasinat hooldama. Mis vahendeid on selleks tarvis ja kust neid soetada?

Mitmenõelalise tikkimismasina seadistamise ja kasutamise koolitus

Mitmenõelalise tikkimismasina seadistamise ja kasutamise koolitusel tegeleme ainult uute tikkimismasinatega:

  • Janome MB7
  • Brother PR seeria
  • Juki-Tajima SAI
  • Tajima 18 nõelaline
  • Melco EMT/EMT Plus 16 nõelaline

Koolituse koht, hind ja aeg:

Koht: kokkuleppel

Hind: küsi hinnapakkumist

Koolituse kestvus: 8 akadeemilist tundi.

Koolituse toimumisajad: kokkuleppel

Registreeru koolitusele

Koolituse kava

1. Seadistame teie masina iga nõela niidipinged nii, et saaksite tikkida erinevaid tehnikaid, sest tihti ongi erinevad tikkimistehnikad ühes tikkimisfailis. Selleks kasutame spetsiaalseid testfaile. Lõngaga tikkimiseks seadistame enamasti 1 või 2 nõela. Kui teie masin võimaldab tikkida frotee aasasid, niidi või lõngaga, siis testime, leiame parimad seaded.

2. Selgitame teile tikkimismasina menüü elemente – mida teha saab. Millised on igapäevaselt vajalikud menüünupud, mida mitte puutuda ja millised läheb harva tarvis.

3. Õpetame, kuidas tikkimisfaili saab laadida teie tikkimismasinasse USB mälupulga abil või otse arvutist. Kuidas tikandeid salvestada mälupulgale? Milline mälupulk töötab teie masinaga ja milline mitte?

4. Vajadusel õpetame kasutama tikandi positsioneerimist. Kuidas saab teie tikkimismasinaga tikkida täpselt sinna kuhu tarvis.

5. Õpetame tikkimismasina igapäevast hooldamist. Mis vahendeid on selleks tarvis ja kust neid soetada?

Registreeru koolitusele

  • Ettevõtte / asutuse andmed arve koostamiseks (nimi, aadress). Täpsusta, millist tikkimismasinat soovid seadistada.