fbpx

Overlok JUKI MO-654DE, parim overlok 2019 + eestikeelne videokoolitus

395,00 385,00

Järelmaksuga ostes alates 9,76€ kuus Järelmaks
Juki MO-654DE on 4-niidiline Jaapanis toodetud overlok mis sobib kasutamiseks nii koju kui ka ateljeesse.

Juki overlokiga tuleb kaasa eestikeelne videokoolitus, kus õpite kasutama kõiki selle overloki võimalusi: https://koolitus.masintikkimine.ee/koolitus/koik-mida-pead-teadma-overlokist/

Kui vajad overlokki, mis teeb alati 5+ kvaliteediga õmblust, siis on just see Juki mudel ainuõige valik.

Testisime Juki overlokki klientide soovil šifoon kangaga ja väga veniva trikotaaziga, kuidas saab hakkma ülipeene rullkandiga, kui tahta lainelist äärt või sirget äärt.

Kui mittevenival kangal tahta teha rulläärestust, st kangas on ju hargnev, aga et äär jääks peen ja puhas, siis nii rulläärestus kui ka rullpalistus mõlemad keeravad kanga serva nö ära ja siis õmmeldakse üle. See võimaldabki puhast serva saada, pildilt on näha, et õmbluse all on kangast topelt, st pööratud ja äärestatud.

Rullpalistus jääb šifoonkangal laineline ainult siis, kui riie on lõigatud diagonaali, sest šifoon muidu ei veni. Juki overloki diferentsiaalinuppu kasutades saamegi kevadiselt lehviva lainelise rullpalistuse.

Trikotaazile rullpalistus Juki overloki abil. Et kanga serv laineliseks saada, siis on vaja keerata diferentsiaali nuppu, mis aitab kangast nö venitada, et saaks lainelise palistatud serva.

Garantii 2 aastat. Teostab Karnaluks OÜ – garantii ja hoolduse tagab parim Juki õmblusmasinate mehaanik.

Tootekood: mo654de Kategooriad: , Sildid: ,